June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Selin Nil :: 55. Ay Mektubu | Main | Derin Nil :: 33. Ay Mektubu »

Dec 13, 2008

Comments

Bu harika bir fikirmis :)

Bunlar çok sevimli ama bakması seyretmesi sevimli biri bana yapıp verse hayırr demem ama ben uğraşamam:)basit bile olsa...

:) aklıma perili köşkleri getirdi bu koçandan yapılma minik bebekler. Zaten ben çok korkarım porselen bebeklerden filan. Zamanında bir film izlemiştim bilinç altım boş durmamış ne yazık ki :(

Ev işiniz en kısa zamanda bir sonuca bağlanır inşallah. Otel hayatında sabır dilerim acizane.

o begendiginiz ev olmadi mi yani yaa? bu nasil istir, nasil bir gerizekaliliktir evrak kaybetmek? neyse, demek ki kismet degilmis, her iste bir hayir vardir deyip gecmeli. Daha da guzel bir ev bulacaksiniz belki de, ne dersin ;)
Umudunu ve hevesini kaybetme, guzel gunler pek yakinda arkadasim!

harika bunlar ya bayıldım gerçekten :)

bende mutluyum sayfana uğradığıma.işin cıcığınıda çıkarsalar güsel şeyler yapmış adamlar.sevgiler banada gel.

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad