June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Yeni yuvada düzen | Main | Öyle veya böyle… »

Jan 28, 2009

Comments

Nilüfer çok şekersin birtek seni okurken gülümsüyorum bu sıralar sanırım bazı huylarımız birbirine benziyor yazdıkların çok tanıdık geliyor bende o kadar çok şeyi unutuyorum ki sanırım çok fazla şeyi aynı anda düşünmekten kaynaklanıyor arkadaşım,hayatımızda ki önemli şeyleri unutmamak dileğiyle öpüyorum.

3 aydan sonra geri döndüm nete ve ilk aklıma gelen minik kızlarınız oldu,2 haftadır arıyorum bloğunuzu neydi neydi diye temamı da değiştirince izlediklerimden de silinmiştiniz Noni'ye rastladım da nihayet buldum :) Bu gece kaldığım yerden bu güne okumayı planlıyorum umarım sızmam :)

Hiç tanışmıyor da olsak sizi,yazılarınızı,minik kızlarınızı,depresif balığınızı ve hasta köpeğinizi özledim ben :)

Beni unutmayın diye yazıyorum bunları ;)

Sevgili Nilufer, seni yeniden bulmak ne guzel (Belki hatirlamazsin ama, olsun. Ben Ankara'dan Arda'nin annesi, Derin'le ayni aydalar). Anneyiz.biz'den de takip ettim seni. Yeni evinizde, yeni hayatinizda hersey gonlunuzce olsun.

Berna

Test from TypePad Support

Hosgeldin aramıza :)
Ben bilgisayarda birilerine birsey yazacakken, kahvemi icmeye kafamı yana ceviriyorum, sonra ekrana bön bön bakıyorum. Kocamı arıyorum birsey soylemeye, ne diyecegimi unutup kapıyorum telefonu.
İyice tuhaf olduk, ilk basta cok guluyordum, ama sonra kendime kızmaya basladım. Kafada beşbin tane yetismesi gereken iş olmasından herhalde, merak etme, evin yerlesince seninki geçer, ama ben ne olacagım ,ühhhh hüüüü :)

üf benim de aklıma böyle şeyler hep gece gelir
şahane fikirlerim olur geceleri ama sabaha püffff

hahahaha belkide,aşırı yoğunluktan olan unutkanlıklar bunlar.Bende çok unutuyorum iyiki mesleği unutmuyorum diyorum:)
Öptüüüm

son zamanlarda bana da oluyor hatta sasalonda oturuyorsam ve mutfakta bir şey yapmak için kalktıysam gidene kadar unutup gidince de düşünüyorum iki saat ve her zaman düşündüğüm şeyide bulamıyorum :)) bir nedeni olmalı kesin çok mu fazla düşünüyoruz ne !

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad