June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Derin Nil :: 43. Ay Mektubu | Main | Tahmin edebilir misiniz? »

Oct 15, 2009

Comments

ohhh!!! sonunda sümüklüböcek seven başka insanlar:)))
ama sizin o minik bir sanat eseri, küçük bir mükemmellik timsali...
Yazın banyomda buluyorum evsiz olan genus'larından...Ezilmesin diye bir tanesini dışarı taşırken güneş vurdu ve şaşırdım kaldım antenli, şeffaf ve güzel bir yüz görünce...yamamato tasarımı gibi birşey:))

Ben sevmezdim salyangozlari ama bu yazinla bakis acim degisti. Sevmezdim derken, görünce tirsar kacardim :) Ama artik öyle görmüyorum.. Bak bu defa kacmiycam ve onlara karsi duygularim daha olumlu olucak.. Bunun icin cok mutluyum..tesekkürler canim :)

:))

bende severim onları. adımdan ve blogumda ki resimden de anlaşılıyordur herhalde:))

yağmur yağınca renkler daha canlı oluyor ya o zaman seviyorum bende yağmuru. bu salyangoz da çok şirin ve sahiden zarifmiş Nilüfer abla, hiç bu açıdan bakmamıştım :) sonra aklıma geldi. selocanlar var ya onlarda salyangoz ve çok seviyoruz :)

Haklısın ben de çok seviyorum.Avucuma alıp sevesim var.Ama anıl hala korkuyor:(

Evet sonuna kadar okudum ve evet çok hoşuma gitti bu post:) Salyangozlara ise senin kadar sıcak bakamasam da yine de yavaşlıklarını örnek almamız gerektiğini düşünüyorum bende:)
Sevgiler ve selamlar oralara:)

Nilufer bence bu salyangoz bir sekilde seni duyuyor ve anliyor ve sanki ozellikle senin icin gelmis oralara. baksana su kabak rengiyle olan uyumuna. bu ayin da anlam ve onemine katilir tarzda... yagmur sonrasi agac kabuklarinin kokusunu ozledim birden...

Ben de bu yaz oğlumla bir salyangozun fotoğraflarını çekmiştim. Maille atacağım
sevgilerimle

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad