June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Şu dakika itibariyle… | Main | Şımart beni çilek! »

Jun 19, 2010

Comments

haklısın kesinlikle tatlıya hayır diyemiyen biri olarak :) fotoğraflara bakarken bile eridim :)

Sen nutellamısın ya:)...vallahi nutella yediğimde ki mutlulukluk gibi mutlu oluyorum bu sayfaya gelince...siyah mı dedin ? zayıf kısmını bilemem ama zarif gösterdiği kesinnnnn...ve sen her rengin içinde zarif bir çiçeksin...koş bak bir aynaya bana hakvereceksin :)))beden mi?farketmezzz..:) hep çiçek hep çiçeksin işte :)))haydins sarıldımmm nur

gösteriniz nasıl geçtiii..o kostümün tamamını görme şansımız olacakmı acabaaa??:?)

macaron için değer Nillycim,afiyet olsun.sen beni görsen bir zamanlar innncecik iken artık aldırmaz bir şekilde yiyorum ve yerken de aldırmıyorum.vallaha benim kardeşim de 1 yıl içinde evlenebilir.ya da sen yeme artık onları.ben tekrar düşündüm. de.:))

Aman bunlar nedir? SEn benim halimi bilsen. Doğa hastalandığından beri antibiyotiğini ancak sonrasında bir kaşık nutella verirsem yiyor. Ve ben de sabah akşam o nutellanın dayanılmaz kokusuna yenik düşüyorum tabiii.
Bu arada ameliyatınız geçmiş gitmiş çok geçmiş olsun.Doğa da ateşliydi geçen hafta çok yazamadım geçmiş olsun mesajımı. Sağlıklı günler diliyorum hepimize..

macoran istiyorum bennnnn 2-3 tane getir bana nolurrrr noluuurrrrr

:)))))
ahhhh harikalaaar

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad