June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Bir uç-uç böceği, biraz pudra şekeri... | Main | Pretty Colors of Istanbul »

Jul 06, 2010

Comments

meil attım ..
gitmeden lütfen beni ara..
sevgiler

çoooooooooook uzun zamandır TV' de güzel haber duyan var mı? TV yok :)

Bende izlemiyorum, uzucu filimleri bile kaldiramiyorum artik.

kesinlikle nilüfer hatta asla izleme,ben yanlışlıkla 15 dk takılayım o gun ve gece komayım,hele akşam şehit haberleri bitiş noktam.belki bencilce ama gerçekten açma izleme tv:):)

Neden kendinizi üzen programlar izliyorsunuz ki

Sormayın..Dün ben de kazar takıldım.Benim izlediğim kısmında anne 3 kızını bırakıp gitmiş..en küçüğü yayında 2,5 yaşında bırakmış annesi..Neden anne dedi neden beni bıraktın sonra 3 çocuğun daha olmuş onları bırakmamışsın,neden beni bıraktın?????bu arada büyümüş 40 yaşında 2 çocuk annesi bir kadın olmuş ama hala eksik,tamamlanamamış...Tamamlanabilir mi?Sanmam..ve ben de çok merak ediyorum;nasıl yani ya????

Ve haklısınız TV yok!Kaldırmıyor bünyem.

Sevgi ve selamlarımla...

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad