June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Rumuz :: Beceriksiz Kadın | Main | Böyle günler de olacak ve geçecek… »

Sep 28, 2010

Comments

tebrikler Ahu'ya :)

:)

Tebrikler ahu.Yorum bırakmayı denedim nasip değilmiş olmadı.
Tekrardan başarılarının devamını dilerim.Çok sevindim:)

Yaaa ben kaçırdım ama bu post yapma işini sayılmaz çok hasta yatıyordum. Ama yinede o mütiş iğnelerden kazanmış olmazsam bile, seni dünyama kazandım ki bu tarif edilemez, seni çok ama çok tesadüf eseri buldum üstelik hep hayatımda varmışsın da haberim yokken, o yüzden senin varlığın mütiş benim dünyamda benim kadar romantik ve süslü şeyler seven ve ellerinden çıkan hemde benim kadar çoçuk herşey diyen anne olup herşeyi onların için yapam olduğun için seni hergün okumak hayat bulmak gibi sadece bunları bileni istedim arkadaşım yanında da öpücüklerimleeeeeeeeee

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad