June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Birşeyler değişti. | Main | Kitap :: Dergi :: Ortanca »

Sep 20, 2010

Comments

Harika...harika...harika*:)

tek gecerim !
Dogumgunumde beni yakindan taniyanlar belli olur ,Anthropologie gift cardlarim gelir :))
Nasil guzel fotograflar ,ayildimmm

Nil&derin&selin ropologimmisiniz siz benim :)...ben bu iki güzel suratı yerim öperim koklarım yaparım bişeyler...fotolar harikaa ..ama şahane suratlarla ..nilüfer sen bu iki fındık fıstık bilimum güzelliği barındıran şekerleri öpmeden dura biliyormusun öp öp doyulmaz bu cimcime hatunlara...sarıldım güzel aile ..

Hepsini istiyorum hepsini dedim hepsiniiiiii :)

YAni ne desem,çokkk haklısın..

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad