June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Kitap :: Dergi :: Ortanca | Main | Rumuz :: Beceriksiz Kadın »

Sep 23, 2010

Comments

Canım Arkadaşım,

Öncellikle ellerine sağlık ben o ORDEKLERE BAYILIYORUUUM, ve tebrikler mütiş bişey.

Belki o derginin bir kopyasını nerden alabilicemi söylersen bende almak isterim hatada birgün senin imzalamanı bile isteyebilirim öptüm........

aa ne kadar güzeel. çok sevindim, tebrik ederim Nily. bu şirinlikleri herkesin görmesi lazım ;)

hep kuş ve ördek kafası gibi görüyorum ben bu kafaları. algıda seçiciliğim kanatlılardan yana yine :)

Aplaaaa dergiden bana da ayırdın di mi :) Çok mutluyum birtanem, tebrik ediyorum tekrar. Ayrıcanaaa bu güzel haberi aylar öncesinde ilk benle paylaştığın için de çok teşekkürler bitanem, hıh havamı da atıyım şöyle, ben kardanadamların yaratıcısının kardeşiyim ona göre :)

Pek bir mutlu olsum senin adına..Tebrik ederimmmmm.

biz almak istersek:(( çare yok.hakettikleri yerlere doğru yola çıktılar.çok sevindim canım Nily.başarıların katlanarak çoğalsın.en güzelleri senin olsun.herşeyin;)

tek kelime ile BAYILDIM!!!! devami cok uzuuuuuuuuuuunn ve cok doluuuuuuuu olsun insaallah... bu sefer dayanamiycam opecem kocamannnnnnn:)))

Canim nasil sevindim senin adina. Nasil bir mutluluk ve heyecandir, beni bile etkisi altina aldi :) Dilerim devami gelir, ve cooook daha güzel haberlerini okur, daha nice heyecanlarina ortak oluruz. KS ;)

Nilüfer'cim çok güzel bir haber bu:) Tebrik edeim :) Gözüne gönlüne sağlık

YA-SA-SIIINNNN!!!
Hemen gidip aliyorum bir tane!

PickMe PickMe!!!

Yaaayyy!!!!

Tebrikler arkadasim, gurur duydum ;)

tebrikler, ben de bana bazen kardanadam bazen kuş gibi görünen bu kafaların yüzlerindeki ifadelere bayılıyorum ellerine sağlık.O küçükcük yüzleriyle çok şey anlatıyorlar gibi geliyor bana.
İyi haftasonları :)

harika olmus...fotolar da kardan adam/hatunlar daaa...herseyyy....coook tebriklerr..basarilarin daim olsunnn:-)

Sevgili Nilüfer,
Ellerine sağlık, devamı gelir inşallah, keşke buralarda bulabilsem bu dergiyi...
Seni ve kızları öpüyorum.
Sevgiler
Sinem

:)Nilüferim ..ne güzel bir hediyedir bu kendine ve bizlere yaşattığın , kovan kovan bal tadında ;adı mutluluk olan ...sayfaya baktığım anda gülümseme kapladı her yanımı ...gurur duymak ne güzel bir his..ve dolu dolu yaşattın bizlere var olasın..Mutluluğun mutluluklara neden kocaman tebriklerimi yolluyorum ,güzel yüreğinden ve o zarif ruhundan öpüldün bolca...not:elife sipariş verildi ellerim ve gözlerim değmeli mutlak bu dergiye tez elden VE senin bir dergi değil bin dergi sayfasına sığmaz yarattığın hatta henüz yaratılmamış güzelliklerin..'e en güzel kapıları açacak ilk adım olması ümidimle...sarıldımm sevgimle nur

Tebrik ederim Nillyyyy..
Senin kadar şımardım inan :p

Nilüfer'cim,
Çok çoook tebrik ediyorum seni. Bayağı zamandır bir şeyler yazamamıştım sana, bu çok güzel bir vesile oldu. Çabanın ve çalışmanın sonucunu "gerçekten çalışanlar" alıyor... Bu bir gerçek, inan bana:))) sevgiyle kal...kızları öperim yanaklarından...

Benim gogsum kabardi bunu gorunce.. Yarin (hmmmm ctesi yani) ilk is B&N a gidip bu dergiyi almak... Umarim cok guzel seylere kapilari acar bu dergi...

Tebrikler!

:)))))))))))))))

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad