June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Bilmiş Haller | Main | Kendi kendime konuşur gibi... »

Oct 05, 2010

Comments

Lavanta Bahçesi olarak Decaf Latte'yi keşfetmiş olmaktan mutluyum :)
güzelliklerle görüşmek dileğiyle...

beyaz ev bizi bozar :P(ya da bizimkiler onu bozar)
ve de bu yılı lavanta yılı ilan ediyorum, bizimkiler de pek azgındılar..tadilat sırasında inşaat sıkıntısı filan demeyip yayılmaya devam ettiler...azimlerini memnuniyetle kabul ediyorum:)
oyumu ışık hızıyla savaş alanına dönen nutella ve lavanta kokan eve veriyorum...

eşyaları kendince değiştirmek dünyanın her yerinde hepsinin huyu sanırım, gerçi bende annemin evini düzenlerken aynı şeyi yapıyorum ama o benim annem :)Belki de hatunlara özgüdür bu kendi düzeni yapma :)

:) Temizlikçi kadın gittikten sonra ev toplama halleri pek tanıdık geldi. Beyaz koltuklara gelince yazın geçirdiğim beyaz koltuk kılıflarım var, Arda üzerinde tepinip, meyva yiyor, boyaları ellerinde geziyor, beyazlar bir haftada rengarenk oluyor, o beyaz ev havasi kaçıyor evet ama basbaya çocuklu ev havası geliyor ki,fena da olmuyor :) kılıflar yıkanıp yeniden gecinceee bir gecelik beyaz ev sefası yasıyoruz iste..:)

:)

illaha bunu ingilizce yazmaki!!!!!belki bir iki cümleyle özet geçip,çalışmalarından bahset,onları yaparkenki duygularından.yani minik bir paragraf yeter,hayata bakışını minik bir ing.cümleyle....vs...vs.bu blogun tüm postlarında mutlaka minik bir ingilizce paragraf olmalı??????????????:))))))))

Ben bunları de beğendim...:) Benim koltuklarım da beyaza yakındı şimdi biraz gri-krem tonlarına döndüler... Arkadaşım geldi geçen, AAA koltukları mı kaplattın dedi, yalnız değilsiniz özetle...

Lavanta kokusu buraya kadar geldi bu arada... Sevgiler,

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad