June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Bu gece... | Main | Gökyüzünün Çörekotları »

Oct 28, 2010

Comments

sevgilerimi gönderiyorum.bol ilhamlar ve esinlenmeler diliyorum.bal arılarını öpüyorum.

bugün beynindeki zonklamaları hayal edebiliyoruum


çünkü bende dün gece yi ayakta geçirdiim...ikimizede uzun bir uyku diliyoruum...mümkünse:))

Günaydınn ,günün aydınlık olsun nilimm..mest ettin sen beni..nasıl benlik anlatamam tüm fotolar huzurlu mutluluk kıvamında.. :)o en az içinde kiler kadar değerli hediye paketi ve mutluluk saçan kafacıklar ''ben öyle isim taktım :)''ve vee diğer herşey, herşey işte ya bir birinden güzeller ..şekerli mutluluksun senn ..mest edenlerin çok olsun e'miii! sarıldımm

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad