June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Selin Nil :: 77. Ay Mektubu | Main | Derin Nil :: 55. Ay Mektubu »

Oct 12, 2010

Comments

ne mutlu bana ki o kafalardan iki tanesi de benimle. yaratıcılığına, zerafetine, detaylarına bayılıyorum. ellerine, emeğine sağlık nilüfer'cim.

Seni seviyorum ya ..bu duydukların iltifat değil ki nilim inan (ben en azından kendim için söylüyorum kimseyi övmem vede yermem bana ne hissetiriyorsa da açık açık söylerim )sen sıkılma ve hep içimiz akıllarımızı aydınlat varlığınla ...sen bu duyduklarının kat be katına layıksın pırlanta yürek ..öperimm nur

tesekkur ederim hepinize... ben iltifata utanan biriyim - gercekten... ama ugramaniz, begenmeniz hosuma gitti elbette...

bugun gene cok calistim... post yazamadim bile... ancak herkese toplu bir mesaj yazabiliyorum burdan...

sevgiyle operim tek tek...

Artık arka planda bir ekibiniz olduğunda şüphelenmeye başladım:), sen hem bu iki dünya güzeli prensesle ilgilen, evini lavanta kokutacak kadar pırıl pırıl tut, bahçen de güzel olsun sonra da bu güzellikleri yine keyifle yap, sonra otur bu bloğu yaz sonra da kafayı yediğini düşün... Kesinlikle siz değil de okuyan bizler yiyoruz o kesin:) Teşekkkürler. Maşallah bir kere daha bu arada...

uzun zaman oldu sanki uğramıyalı ihmal mi ettim ne ama iyi geldi seni okumak fotoğraflarına bakmak :)

yapılırkenki duyguların güzelliği dışlarına taşmış kafaların ;) sevgiyle yapıldıkları çok iyi hissediliyor.

Kabağın her halini seviyorum ama bu halini daha da çok sevdim:)

okur derki:okumaya doyamıyoruum

Bu kadar zarif olan herşeyin büyük bir incelikle hazırlandığını tahmin etmiştim..

Ama ne der şair;

Kimsenin vakti yok durup ince şeyleri düşünmeye,
Canımın içi ile besliyorum hüznümün kuşlarını

Yaaa seviyorum siziiii :)

Nilüferim kafalara baktığım an onların yanına yaklaşıyorum.Susuyorum.Her biri çok anlamlı,çok güzel.Ellerine sağlık:)

Gülümsettin sabah sabah sen de ööyle gülümse ...öpücüüüük:)) xo

şimdi sen de benim için kadın kafayı yedi diye düşüneceksin ama ben onların birer kişiliği olduğunu daha önce düşünmüştüm.benimki mütevazi,sevimli,karakteri sağlam ve empati yeteneği yüksek.yani onu ilk gördüğümde bu kişilik özelliklerinin olduğunu düşündüm.ben de az kafa yememişim:))sen üzülme.emin ellerde ve çok mutlu.öyle çok seviliyorki.
ayrıca balkabakları,üzerlerindeki pırıltılar,fırçalar,boyalar,kafalar....yapılanlara duyulan aşk.tam benlik.xoxoxoxoxox

Ay Love balkabağına bayıldım bitanem çok yaratıcısın, kafalarda da bunu hep görüyoruz zaten ;) Bu arada benim kardan adamım çok tarz ve havalı ;)

kabaklara mı bayılalım, ayaklara mı? tayttaki fırfıra mı,kavanozdaki zarif süse mi? ben hala "iki çocukla yamulmadan bir günü nasıl geçiririm"i öğrenme evresindeyim, nasıl imrendim dolaplardan taşan kafalar gibi kendimi unutacağımbi işe vurmayı kendimi..
okurun notu:kadının kafayı yediği teyitlendiyse kafayı yemek isteyenler kulübünü kuracağım:)

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad