June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« | Main | Yılın son yazısı... »

Dec 27, 2010

Comments

seni görmek ne güzel...
mutlu yaşlar Paşa

hayatın akışının tadında giderken artık seni instagramdan takıp etmek cok guzel :)

paşa sağlıkla sızınle uzun senelerı olsun

arzu :: tesekkurler yorumuna... degisim hep bir ihtiyac aslinda... sen mekandan, sehirden baslamissin... herseyin iyi olmasi dilegimle...

Nihancigim :: ozledim seni... kalp kalbe karsi... sarildim...

burcu'cum:: umut hep var... bu hayat salatasinin en guzel sosu o umut! ;)

daha uzun yıllar sizinle olsun Paşa :) ben de hazırlamadım daha listemi nedense planlarım hiç istediğim gibi olmuyor son yıllarda ama yine de umutsuzda yaşanmıyor değil mi sevgiler kızlarını benim için öper misin :)

burayı sakın ihmal etme. çok bekleyenin var.bol ilhamlar,pırıltılar ve sevgiler.hep aklımdasın.

merhaba,
blogunuzda dolastim bugun. ben de new york a geldim. 8 ayligina, ingilizce, sertifika programi vs diyerek. bahane aslinda. degismek istedim.cok ilginc geldi.hayatimda hep olacagini dusundugum seyler uzaklasmaya basladi.hala tutunuyorum, ama degisim basladi sanirim.
blogunuzu takip edecegim.
sevgilerimle,

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad