June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Selin Nil :: 79. Ay Mektubu | Main | Derin Nil :: 57. Ay Mektubu »

Dec 13, 2010

Comments

Haklısın bitanem özenle yaptığın heyecanla yolladığın bir ürünün postada kaybolması ne demek iyi anlıyorum seni, öperim güzel ablamı!

Çok üzücü olmuş kaybolmaları sen onlara nasıl da değer verirken,binbir heycanla onları bekleyenler varken :( ve ben türkiye ye gelmeye yakın onlardan almayı düşünürken :(

belki düzelir Nilüfer abla olmaz mı bir yolu vardır belki umutsuz olma :) kuşların çok şirinler kızların da harikalar maşallah :))
fatsa dan sevgiler sevgiyle kal...

çok üzücü şu yutdışından gelen paketlerın kaybolma durumu cok kötü heyecanla beklerken

olsun senın yaptıgın tum guzellıklerı cektıgın guzel fotografları takıp etmek benım adıma cok guzel

Kardan kuşlarınıza bayıldım. Aslında, çalışmalarınızın hepsine bayıldım. Noni'de gördüm öğrendim blogunuzu. Sevgiler... Seden

(tarcinmoscow)

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad