June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« ilk gün... | Main | Grande Latte! Decaf olmasın ama.... »

Jan 02, 2011

Comments

bu güzel heyecanın 2011 de hep mutluluklar getirsin sana :)

Turunc Agaci :: Umarim dedigin gibi olur Handecigim... Evren duydun muuuu??? :))) Sevgiler... xoxo

Nilüfer ciğim ben ne zaman böyle sebepsiz heyecanlar yaşasam hayatımda ummadığım güzellikler oluyor. Bu evrenden bir çeşit mesaj oluyor benim için. Senin için de böyle olacaktır eminim :)

canim nesecim... kosarak sizin oraya kadar gelebilirim gibi bir enerji... oyle sinir bir his iste..... iyi de olurdu yaaa... ozledim seni... xoxoxo

ah ne guzel heyecan, hic kaybetme bu halini nilufer'cim... oradaymissin demek, az once okudum onceki yazdiklarini. cok opuyorum heyecanli yanaklardan, hosgeldi 2011!

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad