June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Hello from my phone! | Main | Treasure Hunt »

Jan 28, 2011

Comments

kalbinin haritasını vermişsin,haritaya göre nefis yön bulurum..:))))))))))))))))))))))))))))))

Canım ablammm senin de bu güzel yazın benim ruhumu tazeledi, sen de benim kalbimin en özel yerindesin ama bunu söylememe bile gerek yok di mi :) seni çok seviyorum bitanem!

Bayıldım yazınıza.. hele ki bu aralar sıkça çelişkiye düştüğüm çocuk aşkı & özgürlük isteği-den bunalmış ve kararmışken ilaç gibi geldi kısaca. Kendinize dair yazdıklarınız da harika.. ve gene ne ilginçtir ki bugün yıllardan sonra ilk kez tek başıma vapura bindim (bağımsız bir saat sağlamak maksadıyla). Vapurun üst katına çıktım, dışarıya.. soğuktu ama enfesti gene İstanbul.. ve içimden ne mısralar döküldü o sırada, kendimi şair sandım hatta.. ne yazık ki kalemim de yoktu ve tel. özürlüyüm de not edemedim.. neyse çok uzattım.. sevgiler.

Yazdıklarınızı okuduktan sonra, sizi sessizce takip ederken, bugün yazmak geldi içimden.
Özlemi bu kadar güzel anlatan birini okumanın ne kadar doğru bir seçim olduğunu bir kez daha
anladım. Uzaklıklar insana hep
yarım kalmış tarafları olduğunu hissettirir, bilirim... Sanki o
özlemleriyle buluştuğunda tamamlanır, bütünlenir insan. Aslında o özlemler bizleri büyütür, geliştirir, ruhunu güzelleştirir.
Öyle ya özlemleriniz olmasa ruhunuzu besleyebilir miydiniz, bu kadar güzel anlatabilir miydiniz duygularınızı?
Ellerinize, yüreğinize sağlık.
Feray

sevdiğin insanlar nekadar şanslı:)

:)seni tanımak ve hayatımda olman da benim şansım ...bende senin yazılarınla ..fotoğraflarınla tazeleniyoruum ...arınıyoruum hayatımdaki her içimi acıtann şeydenn....biliyorsuun kalbimde+sin.....

ah ne güzel mutlu olman nasıl da yansıyor buraya Nilüfer ablacığım ve harika gözüküyor harita ve yansıttıkları :))ah o istanbul var ya hayat hayat diyorum ben de uzaklardan sevgiler ablacığım :)) kolay gelsin

Kalbinin hartası kalbimde çizili...İyi ki varsın güzel arkadaşım.Sevgiler:)

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad