June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Selin Nil :: 80. Ay Mektubu | Main | Everyone has their moments of inspiration... »

Jan 11, 2011

Comments

Ay dergide yeniden çıkmana çok sevindim bitanem, bu büyük bir mutluluk olmalı!
Yanıklar da çok güzeller, sakın atma onları kıyamammm!!!

Dergilerde resimler kafasının içinde çılgınca bir sürü fikirler zamanın yetemediği güzel anne tebrik ediyorum süpersin Made in china süper hala gülüyorum

Hah ne güzel. Artık Türkiye'ye gönderi yapmayacağınız postunuzdan sonra bu yazı iyi oldu :) Valllahi de billahi de eşime yılbaşı hediyesi aldıracaktım kolyelerinizden. Benim de bir kuşum olacaktı. O postunuzu okudum ve yıkıllldımmm :( Neyse buradan bakıp bakıp seveceğim hepsini. Takabilenlerin mutluluğunu düşünüp mutlu olacağım. Salaklığıma yanıp oturacağım oturduğum yere. Ahh ahhh ben ahhhhhh.

Bu arada bonusunuz da şahaneymiş :)
Sevgiler :)

Nilüfer abla :) bu kuşlar senin sevgi dolu yüreğin onlara dokunduğu için harika gözüküyorlar bence :)) ne mutlu sana dergi deki fotograflar güzel gözüküyorlar :) kolay gelsin kızları öptüm sevgiler...

çok tatlı bir başarı tebrik ediyorum nilüfer seni,sevgiler.

cok tatlisin.cok tatlilar..
cok tatlisiniz (:
evet bu boyle.

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad