June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Derin Nil :: 59. Ay Mektubu | Main | It will be a beautiful day… »

Feb 15, 2011

Comments

sevgili nilüf,

blogunu bi süredir takip ediyorum. postlarını okuyunca sendeki bu yaşama sevinci mi desem, detaylara olan sevgin mi desem, tam adlandıramıycam ama bi şeye özenirken buluyorum kendimi. bi de sanırım en çok kızlarına yazdığın mektupları seviyorum. ilerde onlar bu mektupları okuyunca nasıl hissedecekler acaba diye düşünüyorum okurken. ne güzel bi hediye onlar için.

bu arada artık iyice merak eder oldum, sen güzel sanatlar mı okudun ya da mesleğin nedir? yani tabi cevaplamak istersen.. bişeler yetiştirdini söylüyosun ya bazen, işin bu kardan adam kuşlarla nasıl ilişkili olabilir diye düşünüp anlamaya çalışıyorum ama olmuyor:)

ankaradan sevgiler,

damla

çok güzel bir habermiş gerçekten, mart ne çabuk geliyoo ya!!!
bu arada Connie'nin siparişini çok beğendim, bu saçlı seri mükemmel :)

Ne güzel haberler bunlar! Senin adina cok sevindim canim! Hakettigin, cok cok daha güzel yerlere cabukcak gelmen dilegiyle.KS ;)

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey yaşaaasııııııınnnnnnn
bugün aldığım en güzel habeer

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad