June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Treasure Hunt | Main | sıcak çukulata kokusu »

Feb 01, 2011

Comments

Ayyy ben de isterimmmm gelince benimle de oyna bu oyunu Oliviam ;)

olivyam benim iğneler harika eline sağlık bebeğim öpüyorum seni

amerikada bulundugumuz surece en benim cocukalrimin da ve tabii ki benim de ne cok keyif alarak izledigimiz cizgi dizi idi Olivia... 3 yasindaki oglum icin jenerik muzigi mars gibi olmustu:)) simdi senden de tekrar bu dizi hakkinda bizeyler duymak beni cok heyecanlandirdi.. o gunlere tasidi...

bunu sabahları zorla yataktan kalkıp, bir domuzcuk gibi gezinirken takabilirim, domuz oldum dokunmayın bana :) gerçi benim domuzcuk halim Olivia'nin şirin haline pek uymaz ama olsun :)

amaaan pembe pembe,ne tatlı şekillendirilmişsin sen Olivia.kurdelenini tonları ne güzel ,pek güzelsin sen.

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad