June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Bahçeden küçük, saksıdan büyük mekanın içinden merhaba! | Main | MAYIIIS! »

Apr 30, 2011

Comments

Merhaba Nilufer-
Bulundu mu kokunun kaynagi? Merak ettim. Bir de Papatya'n nasil oldu? Umarim her seyler yolundadir. Iyi baharlar :)

Battodol :: umarim kapi-duvar kirmak zorunda kalmayiz :(

ufff o kokuyu biliyorum ben, bizim ofiste 2 hafta boyunca aynı koku vardı, meğersen duvar arasında bir yere düşmüş duvarı kırdırmıştık. sizinki de bulunur umarım ama daha az zahmetli bi yerde.

Nese'cim :: Bulamadik hala.... Butun camlar acik ve elimizde spreylerle yasiyoruz artik :) yarin baska biri gelecek kontrole...

Karincim :: alemsin.... Hemen sarki bestelemissin :) hehehe!

Noniiiiiim :: misoyu fedexle banaaaaa!!!! :)

Ne oldu Nily' cim buldunuz mu??? Cok fena cok. Sen bir kedi odunc al birilerinden bence. Nasil gecer bilemedim o koku! Kolay gelsin!

Arkadaşım kolay gelsin, not such a fun time for you, ama bayıldım Mouse in the House, party şarkısı filan olur çok güldüm ama tabii zor bi durum bulsan birtürlü bulamasın birtürlü.

Sıkma canını, sana kocaman öpücükler and hands in the air Mouse in House partisinden.

hoppalaa tahmin edebiliyorum o kokuyu,bulamayıncada sanki her an o kokuyu solur gibi hisseder insan:(amanın biran önce bulurusun umarım davetsiz gelen kokunun yerini...

Aplaaa Miso'yu kargoya veriyorum kokunun kaynağını o bulur hemencecik hii hii :)
Bu arada dün de bizim kapalı balkona minik bir kuş girdi, Miso görünce delirdi tabii içindeki gizli kalmış vampir ortaya çıktı, neyseki ham yapmadan kurtardım kuşu :)

aaaa ben sonunda bi yerden cıktı kurtulduk diyecegini beklemiştim amaaaa.
umarım hemen bulunur.

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad