June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Elbet... | Main | Turuncu Kadife Perde! »

Jun 09, 2011

Comments

Nilimde Selinle aynı 2,3 derken üniversite diyeceğiz inşallah :))

Hayat gerçekten pamuk ipliğine bağlı.Üzüntüler sevinçler hepsi bir arada..
Kesinlikle araba kullanirken telefon konusunda aynı fikirdeyim ben açmıyorum açamıyorum dikkatim dağılıyor :(
Allaha emanet olun ....
Canım prenseslerin, eşin ve tüm sevdiklerinle birlikte nice güzel yaşlara...Herşey gönlünce olsun..
Sevgiler

Canım hem Selin'ni hemde Derini'i şimdiden tebrik ederim, en güzel ve heycanlı zamanlarımız, bu sene ilk okul mezuniyetini bizde yaşıycaz anaokuldan hazırlığı geçiş o bile büyük mutluluk ve miğdemizde dolu dolu kelebekler.

Allah Rahmet eylesin minik meleğe hep toprağa aydınlık olsun annesine babasına sabır başka bişey diyemiyorum ama gözlerinmden de yaşları akıtrıdın o yüzden bu her gece yapdığım duayı daha bi başka yapıcam onu biliyorum.

Senin blogunu ziyaret etmemin en büyük özelliği yalan yok, dolan yok hayatın içinden doğal olman tabiiki bütün mutlu ve mutsuz herşeyi paylaşmanda bunu gerektirir.

Allah bütün çoçuklarımızı tüm dünyada korusun.

öptüm
Karin Şen Cankan
karinsfairytale.blogspot.com

Arabada çok telefonla konuşuyorum bu bir işaret gibi geldi, tamam ben mesajımı aldım Nilüfer'cim...Çok üzüldüm minik meleğe...

canım Nilycim,tabiki sıkıntılarımız da olacak,paylaşacağız. miniğie çok üzüldüm,onlar cennetlik,bununla teselli olabiliyorum ancak. umarım h,sonun güzel geçsin.

nilüferciğim,
bugun minik 1. sınıflarıma sarıldım, siz şimdi 2. sınıfa mı gideceksiniz inanamıyorum dedim kuzucuklarım sarıldı hemen belime. şimdi de selinciğim geldi aklıma demek ki o da benim miniklerim gibi. kazada ölen miniğe de çok üzüldüm. çocuklara olunca bir seyler insanın içi bir baska acıyor.
kocaman sevgiler ve saglıklı bir hayat dileklerimi yolladım. hop yakala :)

:(

CANIM KIZIM SELİNİMİ ÇOK TEBRİK EDİYORUM KUTLUYORUM BURADA DA KUTLAYACAĞIZ HAYAT BU CANIM NE YAPALIM YAŞAMIN İÇİNDE ACILAR DA OLUYOR SİZİ SEVİYORUM VE ÇOK ÖPÜYORUM

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad