June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Renkli Gün | Main | Düzenimi kaybettim. Hükümsüzdür! »

Mar 21, 2012

Comments

hepsi birbirinden güzel. Bizde bu tarz ürünleri aslında "mudo" satıyo. Haliyle biraz pahalı oluyo :)

ben tabelaya benzeyen panoyu çok sevdim.

O deri koltuk ne guzel! Ne guzel her sey! acalim bi tukan!?

:)

Tamamen bir tesadüf eseri daldan dala atlarken rastladım size ve profilinizi okuyunca inanamadım. Ne kadar kendine özgü ve ne kadar güzel bir ifade şeklidir. İnanın abartmıyorum sadece şöyle bir inceledim sitenizi. Sizin sitenizi gördükten sonra bu bir blogsa benim ki nedir o zaman demekten kendimi alamadım. Tebrik ediyorum ve size rastladığım içinde memnun oldum. İnternette şöyle bir dolaşırken göz gezdirmek isterseniz bloğuma beklerim. En azından öneri ve eleştirilerinizi okumak isterim. Mutlu haftalar

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad