June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« 52ay | Main | »

Sep 11, 2008

Comments

Geçmiş olsun bal kız. Çabuk iyileşirsin inşallah. Bizim obur cocker oğlan Potuk'tan sana acil şifalı yalamalar geliyor, bizden de dualar... Çabuk iyileş olur mu?

Hemen iyileşmesi için dua edeceğim..

aynı anda "Derin nasıl da büyümüşşş" ve yuppiii derken!kursağımda kaldı sevinç, Honeycik çıkarsın sevincimi kaldığı yerden, iyi olsun..hemennnn!!!!

Honey çok güçlü bir köpüş o atlatacak bunu eminim. Ben inanıyorum. Hani inanınca olurmuş ya... Olacak işte. Tüm dualarımı, dileklerimi, temennilerimi yolluyorum buradan.

Çaresiz bir derdi olmasın allahım, bu sarı dana nası hasta olur :(
Hay allah...

Canım Honey... Hemen iyileş lütfen...
Blog açmana sevinemedim bile tatlım :( İnşallah iyileşir, iyi haberlerini bekliyoruz. Bu arada blogun ismi harika canım Latte istedi birden. Seni seviyorum!

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad