June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« sarı mumları yaktım; sana! | Main | Sitibenk bir günde batmaz… »

Apr 27, 2009

Comments

Güzel sözlerin icin cok tesekkür ederim canim..
Nonim sen sekerlerim daha güzellerine laiksiniz ;)
Hersey bir hayalle baslamiyor mu zaten?..
Bir bakarsin komsu olmus pencereden ayni gökyüzünü izliyor, ayni kavanozdan recel yiyor ve ayni firindan cikan kurabiyelerden tadiyoruz.
Sonra da midemizdeki siskinlige bakarak bir of cekiyoruz: "Ne olucak bu halimiz" diye, ama esasen en kötü günümüz böyle olsun diye geciyor icimizden.

Hersey gönlümüzce olsun ;)

evet uzaklik olmasa, keske...
kizarmis ekmegin kokusu gelecek kadar yakin olsak sevdiklerimize:)
neyse bunada sükür, wrist warmer :) harikaaa duruyorr

Ne hoş bir tarz bu. Çok sevdim...

Ayy bileklerin gibi kemerinde yakıyo bu arada abla söylemeden geçemeyeceğim ;)

Herkes yüzüğe takılmış bense kemere, herkes birbirini tanıyor bense hiç kimseyi...Gün gelir özlersin, gün gelir bakmışsın ki masmavi sulara dalarsın huzurla...

bende istiyorum o yuzuguuu !
Bayiliyorum sana ben .Sen yazsan ,ben okusam yani ..Cok tesekkur ederim cevabin icin , cevaba deger seyler yazmiyorum herzaman o yuzden hiiiic alinmam ben ..sen yeter ki yazmaya devam et :)))

sevgilerr

çok yakışmış...
süper bir uyum,yüzüğe de bayıldım :)

Ne çok özlem yarım kalıyor kimbilir hayatta? ama yine de bizi çooook mutlu edecek farklı kavuşmalar yaşanıyor sonra...Tesadüler, sürprizler, şanslar.. hepsi içiiçe...Bize düşen de bunların tadını çıkarmak galiba...Öpüyorum seni ve kızlarını...

Aynı hayali ben sizin için hayal ediyorum.Şöyle karşılıklı bir kahve içsek,falına baksam.Sana ve kızlara sarılsam,koklasam,sevsem,dokunsam:))iyi haftalar:))

Evren'i ben de çok seviyorum çok tatlı biri, senin sayesinde tanışma imkanı bulduğum için çok mutluyum :) bende buradan kocaman öpücüklerimi yolluyorum ona. İnşallah bir süre sonra TR'ye dönecekler ve biz komşu olucaz onunla sen çatla da patla ablaaaa :)

ayy çook güzeel, bu arada yüzüğüne de bayıldım nerden aldın, bende istiyoruum!!??

wowww:-)coook begendim..ama sanki bana bu designer bir Turk gibi geldi yanlis mi anladim?:-)kimdirr hatun bu?

coook yakkismis sana da:-) gule gule kullan:-)

kris

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad