June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« JetLag Durumları | Main | »

Aug 16, 2011

Comments

benim yine gozlerim doldu ama olmuyor ki boyle. kocaman opuyorum Derin'in tontiş yanaklarından. Selin'e de hayranım. Ne tatlı. touch wood. :)
kocaman sevgiler

Oyyy kıyamam ben esmer kuzuma, canımın içi, aslında o da çok duygusal ama hiç belli etmiyor, içine atıyor duygularını, benim için de öp onu bitanem, sosyal kelebeğim sevgi böceğim Selinimi de tabii, çok özledim sizleri!

Derinin bombis yanaklarindan, Selin' in genc kiz havali saclarindan, ve yandan bakan saskalozu operim cok cok...

Kuzum benim ya, annesi ismi gibi mi oldu Derin... Tanıdığım tüm Derin'ler böyle duygulu, içli ve biraz da sessiz, sessiz ve derinden yani...

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad