June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines




Related Posts with Thumbnails

« sevdiği eşyasını kaybedenlere itafen | Main | Pek nostaljikti... »

Sep 16, 2011

Comments

Yalnız olmadığımı okumak ne güzel! Bloğunuza geldim misafirliğe kabul ederseniz:)

keşke ben de cumartesileri çalışmasam be cumaların gelişini böyle karşılasam. bizim babamız daha çok özlüyor uyuduktan sonra :)

İyuyuk daaa :)

Ahh Nilüfer ahh! O "bir yatsa" modundan sonra yattıktan sonra yine ondan konuşmak ve özlemek! Annelik bu demek sanırım, gönüllü psikopatlık:))))

aynen bende akşamalrı bazen yatsada koltukla buluşabilsem diye dşünüyorum. Ama o uyuduktan sonra da gidip mıncıklıyorum onu.. ayaklarını felan öpüyorum.. yanlız değilsiniz :)

Yattıkları zaman özleme anı çok normal :) merak etmeyin...

:)

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad