June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« | Main | pembe limonata + kirazlı jöle »

Sep 02, 2011

Comments

çok şirin anı kutularıı. içleri birsürü güzellikle dolsun taşsın :)

Atmak ve sen yok yook hayatta inanmam :) sen bence bizi kandırıyorsun ablam :) geçen seneye kadar annişlerde senin üniversite projelerin için topladığın gazoz kapakları duruyordu kihh kihhh :) ama o minik gemiye bittim ben!

ay bebeklerimi çok özledim onlar okullu oldu ama benim gözümde hala minicik bebekler canlarım! teyzeleri kurban olur onlara!!!

Canim Nilufer' cim, harika bir is yapmissin! Darisi benim basima...
Hayirli ugurlu olsun hepinize, guzel ogrencilere zihin acikligi diliyorum ve kocaman opuyorum! ne guzeller ve =yine= nasillll buyumusler!!!

sizi seviyorummmm sizin ailedeki butun kadınları :)
sevgiler

Ama bu haksizlik... Benim de boyle bir annisim olsaydi ya ! Ben de kizimin sakliyorum ama boyle bir arsivleme sistemi ile degil, sayemde hep beynini zorlayacak bu ne zamandi ne zamandi diye uff ya 13 yas gec mi oldu ne yapsam ne yapsam ?sen harika bir annesin Nilufer :)...

Canım kızım allah yardımcın olsun İŞİN ZOR ne diyeyim.yeni sene kızlarıma daha çok başarı getirsin .SİZİ SEVİYORUM

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad