June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines




Related Posts with Thumbnails

« Turuncu Günler | Main | Derin Nil :: 67. Ay »

Oct 11, 2011

Comments

Canım kibar bebEğim benim NE ZAMAN BÜYÜDÜN SEN RESİMLERİNE BAKINCA BİRDEN GENÇ KIZ OLMAK İSTEYEN BICIR BICIR TATLI BİR KIZ GÖRYORUM HEMEN BÜYÜME NE OLUR DAHA SEN BİZİM BEBEĞİMİZSİN SENİ BEN ÇOK SEVİYORUM

Merhaba Nilüfer Hanım.. Taa anneyiz.bizden beri sizi severek ve ilgi ile takip ediyorum. Hamaratdivaya uzun zamandır girmemişim bi baktım yoksunuz.
Sizinle kordon kanı ile ilgili mailleşmiştik 2007-2008 gibi. Sizin gibi yapıp ben de kızıma notlar alıyordum. Önce günlük olsun dedim. Sonra haftalık.. Şimdi esince yazar oldum :) Ama yine de ilklerini anılarını yazıyorum işte.. Yenilerde ben de bir blog açtım kendime..Çok pc bilgim yok, yardım alıyorum. Ama bu öyle güzel bir iş ki tüm hayatıma pozitif bir enerji getirdi. Bilgilendirmek ve takipte olduğumu paylaşmak istedim. Güzel kızlarınızı ve sizi öperim. Hoşçakalın.

Prensesim benim nice 89 aylara ve yıllara...Seni çok özledim ve çok seviyorum...Ali Deden

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad