June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« 1 Gökkuşak, 2 Gökkuşak, 3, 4, 5, 6!! WOOOW! | Main | Selin Nil :: 89. Ay »

Oct 10, 2011

Comments

Bende yapıcamm, öyle güzel olmuşlar ki...
Ama hani fırında 2-3 saat beklettim dediniz ya, fırın yanarken değil dimi :) Fırında düşük ısıda biraz pişirip kurutuup, ondan sonra fırını kapattıktan soran da fırının içnde 2-3 saat beklettiniz dimi, yani ben öyle anladım da:)

Oyyyy harikaaaa ben de isterim ablammmm!
Abla kokulu portakal kabuğu göndersene bana da lüffeeeennnnnnnnnnn!
Sesini duymak çok güzeldi bugün, öperim bitanemmmm!

Nilicim...misina uclarina baglayip bahcenin bir kösesine de asabilirsin ya da mutfagina...mis gibi koksunlar...aralarinda da tarcin cubuklari?:-)))

optummm

NE GÜZEL OLMUŞ CANIM NE ZARİF PAKET OÖYLE.yukarıda keyfi-emel e bir tavsiyem olacak elmaları ne yapacağım demiş ya elma sirkesi yapsın canım.
Çok marifetli zarif kızlarım benim siziçok seviyorum.

Ne şanslı o arkadaşlar:)
Bayıldım o zarfların üstündeki sarı çiçeklere, harika:)

Bayıldım! Ama işin estetiğine, zerafetine bayıldım en çok:) Anne, abla, kardeş ne kadar maharetlisiniz maşallah..:)

çok güzel düşünmüşsün ellerine sağlık

Geçen sene ben de limonları ne yapacam diye düşünürken parlak yüzeyi rendeleyip kekler, kurabiyeler için sakladım. suyunu sıkıp buz torbalarına doldurdum. ama annem elinde kalan beyaz kabuğu da limon tatlısı olarak değerlendirdi. yani çöpe giden sadece posası ve çekirdekleri oldu.
şimdi evde bir sürü elma var ve ben nasıl değerlendireceğimi bilmiyorum.

çok güzel, çok masumca, çok akıllıca, çok enerjik,mis gibi olmuş eline sağlık.güldüm okurken.ne güzel karar vermeden yapmak,yaptıktan sonra karar vermek,bunu aklımda tutacağım kendi adıma...sevgiler...

:) süperrrr

Kokusunu hayal ettim de mis :) Ben de bugun dolaptaki seftalilere bir guzellik dusunecegim, hava olmus 18 derece, seftali mi kalır değil mi? :) Eline saglık! :) Sevgiler..

:)
teşekkürleer

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad