June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Selin Nil :: 90. Ay Mektubu | Main | Size bir iyi haberim, bir de… »

Nov 14, 2011

Comments

ne güzel yazmışsınız.... iyi ki bu bloga rastlamışım...
derine nice 68.aylar; sağlıkla, mutlulukla ve sizlerle beraber..

Nice aylara.. :) Bende 14 Mart doğumluyum.. Ve söylemeden geçemedim. Aynı Derin'ciğim gibiydim.. Ki hâlâ değişmiş sayılmaz ! :) Annemin Babamın iş yerinden getirdikleri dosyalar dolusu kağıtlara mı dersiniz, duvarların en gizli köşelerine mi dersiniz, bahçemizin taşlarına mı.. Ahh elimde çizebildiğim bir şey olduğu sürece her yere ! :)Hatta olduda elimde hiç bir şey yok. Parmağımı dizimin üzerinde gezdirerek hayali çizerim ve inanın görürcesine ! Hatalı bulduğum yeri başka parmaklarımla siler yeniden çizerdim ! Bu çocukken bile değildi. Birine bakarken hayalim de çizerdim. Lise de dahi okul defterlerim sadece resimlerimden oluşurdu. Her ders için bir resim yapardım, resmi yaparken hocamız ne anlatmışsa okuyormuşcasına noktasına kadar söylerdim :) Aileme kendime çevreme tüm isteklerimi resimlerle anlatırdım. vs. Anlatmakla bitiremem bu tutkuyu ! :)
Çocuklukta başlayıp bir çok ödüller aldım ömrümce. Karikatür, karakalem, yağlı boya tablolar, hat sanatı, portreler.. Her dalına ilgim çok büyük.. Hatta tablolar yapıp satmalar.. Özel siparişler.. 5 yıl önce 4 dergi de karikatüristlik yapmalar ! :) Evde tablolar saklamalar.. İleri de ölürsem ünlenecğim düşünceyile :))

Ahh Derin, o kadar kendimi gördüm ki bu fotoğrafında ! :)

Hayal gücü daha da büyüsün,hayal gücünün büyüsü de hiç bozulmasın,o güzel sanatçı ruhu daha da zenginleşsin ;)

Ne tatli bir mektup, dilerim ki Derin'in icindeki sanatci ruhu hep yasasin..

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad