June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Sevgili Rumisu, iyi ki varsın! | Main | An itibariyle... »

Nov 18, 2011

Comments

çok güzelmiiişş, ama burada maalesef o kadar çok çeşit olmuyor. ben de bulduğunda yapışanlardanım:) sevgiler

Demek ki bir ben degilmisim kagit medil kutularina takintili :) Ben de bir de, zar zor begenip aldiklarimi evde kimselere kullandirtmama cinsligi var ki sormayin :P Ya ayni kutudan tekrar bulamazsam diye.

Super! Ben gormemistim bunu daha once, harikaymis, bayildim! xxx

burda ne yazik ki hala guzellerini bulmak mumkun olmuyor... : ( ne gariptir ki... o yuzden biz hos kilif cozumune basvuruyoruz... yoksa nezleyken halimiz vahim : )

O hatuna ben de bayılıyorum nily...bir sinir de burada var..:D

Ben böylesi birşey alırken yanımda İlter (eşim) varsa mazeret bulmak zorunda hissederim. Çünkü bilir ki aldığım şeye aslında ne ihtiyacım, ne de ilgim vardır, varım yoğum dışları, kapaklarıdır. Cicili bicili kutular, süslemeler hemen cezbeder beni. Ve sanırım birçok kadını:)

Sevgiler:)

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad