June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Onunla aram hep iyi... | Main | Bazen bu da sanat! Kendini şımartma sanatı... »

Nov 08, 2011

Comments

bu projeden haberim yoktu bir süredir ne yazdım nede okudum. Sanırım geç kalmadım yer almayı çok isterim. Bu serserileri görünce gidip bizimkinin yanaklarını çekiştirdim.

Pamuk kalpli Nily'miz; senin de kalbine sağlık, çok güzel olacak bu kitap senin ellerinden ;)

ve bayıldım ben bu kurdele boyamaya, çok güzel olmuuş. evdeki pembe çaylara gözümü diktim :)

çok yoğunum çok ama çok...papatyayı çok seviyorum...bu projede yeralmayı hayal ediyorum..bir ftğraf çekip gönderecek zamanım yok...kızlara sevgiler...sana da..yine harika postların beni mutlu etmeye devam ediyor...kitaplarım çıktı biliyor musun...bir de çizimler yetiştirmem gerekiyor...yorum atamayışım ondandır..özet geçmiş olayım..:)))

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad