June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Derin Nil :: 68. Ay Mektubu | Main | Sevgili Rumisu, iyi ki varsın! »

Nov 15, 2011

Comments

Benim resimlerim sanırım elinize ulaştı, lütfen Asortik Krep olarak ismim yayınlansın ve linkimi de ya da emailimi de ona göre kullanın.
asortikkrep1@gmail.com
Tüm çabalarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim,bizimde emeğimizin yer alması beni çok mutlu ediyor :)

Van'ın şu anki durumu çok daha kötü. 2. deprem hem moralleri daha çok bozdu hem de soğuk hava yaşam koşullarını çok zorluyor. Soğuktan şikayet edenlere "batıya gidin " gibi sabrı zorlayan,vicdanları isyan ettiren cevaplar verildiğini duydum orada yaşayanlardan,ilk ağızdan...

bölyle bir zamana denk gelmesi bu kitabın ve yardımın çok daha anlamlı olacak.Ellerin,yüreğin hep mutlu olsun...


Nasil mutlu bir haber. Bende katilmak cok istiyorum. Her gun aklimda ancak bu aralar Turkiye'ye gidiyorum ondan biraz zaman sikintisi cekiyorum. Umarim 18'inine kadar birseyler yetistirebilirim.

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad