June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Bakın masamda bugün ne var! | Main | Okulsuz sabahlar... »

Dec 19, 2011

Comments

1 hafta önce bir şekilde blogunuza düştü yolum ve ilk yazınızdan itibaren tüm yazılarınızı okudum. Çok sevdim kızlarınızı, sizi, kuş kafalarınızı. Kitap projenize hayran kaldım. Ne güzel insanın başkaları için bir şeyler yapabilmesi. Ben de elimden geldiğince paylaşıcam projenizi sosyal medyada. Ufacık bir katkım olursa ne mutlu. Sevgiler ve mutlu yıllar, ailenizle, sevdiklerinizle birlikte...

nilüfercim..
tebrikler..
muhteşem bir şey olmuş bu..
emeği geçen herkezin eline sağlık..
bende elimden geldiğince dağıtım için, benim tumblr'e yazdım.. facebook'a koydum..
umarım geliri de bol olur..
sevgiler..
didem
http://dusler.tumblr.com/post/14556141170/sevgili-niluferin-yapt-g-muhtesem-proje-bu

Benim kitabim da geeeelldiii! Icinden umut ve mut'luluk akan bir kitap!!! Emegi gecenlerin, en basta senin ellerine, yuregine saglik! Blogumu sirf bu nedenle yeniden aciyorum, vatana millete hayirli-ugurlu olsun :)

Nilcim,

Basılı haliyle kucaklaman ne güzel olmuştur,gerçekten minnettarız sana.Şu an satışlar ne durumda bilmiyorum ama ben de henüz almadım.Türkiye'ye kargo ücreti ne kadar tutuyor,ödemeler paypal'le mi yapılıyor bi araştıracağım,blogda detaylı yazıp anlatacağım bu duygu yüklü kitabı.

Teşekkürler tekrar Nilcim...

Tebrik ediyorum Nilüf, seni ve emeği geçen herkesi. Sevgiler.

Merhaba Nilüfer,
Eline emeğine sağlık, harika görünüyor kitap. Bende dört gözle benimkinin gelmesini bekliyorum. Bir şey sormak istiyorum. Blurb da işleyiş nasıl? ne kadar süre ile kitap satışta olacak? Daha sonraki zamanlarda da küçük tasarruflar yaptıkça alıp eşe dosta hediye etmek istiyorum. O nedenle sordum. Sevgiler

Bugün gazetede heyecanla okudum köşe yazısını... Canım ablam seninle gurur duyuyorum!!!
Biz de internetten siparişimizi verdik, büyük bir merakla bekliyoruz!
Dilerim Daily Inspiration birçok kişiye ulaşır ve Van'daki kırık kalpleri onarmaya yardımcı olur...

Seni seviyorum!

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad