June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« 2011 biterken... ve düşünürken... | Main | Benim minikler Hayal Dükkanı’nda! »

Jan 10, 2012

Comments

geçmiş olsun, belki de havalardandır. geçen ay aynısı ben de vardı. tahlil yaptırdım. doktor "benden sağlamsın" dedi :) o demekse ;)

Nili hanimcim yoldaki kucuk bebislerde uyku yapar tikkattt:)))
Benim hayaletleri Felak, Nas sureleri ile savuyorum bende cok ise yariyor.
Sevgiyle kalin..

Çok geçmiş olsun Nilüfer :-( Çoook uyu çabuk toparlan olur mu.

kalbimdesiin

o hastalıklara söyle hepsi bana gelsiinnn

ben sana uykularımı gönderiyoruum

biricik dostum iyii ol...kalbindeki güzellik hep dünyayı sarsın

Geçmiş olsun..

Bir önceki postu göndermeyi başarmış mıyım diye kontrol.

Bıkmadan usanmadan her gün kontrol ediyordum. Süt-yumurta ile aranız nasıl? Hayvanları yememek ne kadar normal aslında. Kızlar nasıl besleniyor, eşiniz? Evdeki tek vejeteryan olup kendine ayrı yemek yapmak bazen çok zor geliyor. Abur cubur ya da kahvaltıyla geçiştirmek de çok kötü. En kötüsü yeteri kadar sebze yemeyip karbonhidrat ağırlıklı beslenmek. Özetle tek et yemeyen olunca işler karışıyor. Sizde de durum aynıysa, nasıl altından kalkıyorsunuz ipucu lütfen...Bir de kişiden kişiye ve beslenmeye göre değişir ama, kaç senedir vejeteryansınız, yani anemik durum ne kadar zaman sonra ortaya çıktı diye soracaktım. Günlük beslenmenizde herhangi bir besin takviyesi kullanıyor musunuz? Aman ne kadar çok sorum varmış. Cevap için lütfen acele etmeyin. Kendinizi iyi hissettiğinizde yazarsanız çok sevinirim. Kızları da benim için öpün. Bugüne kadar sessiz kalmış bir blog takipçisi olarak onları kendi çocuğum gibi sevdiğimi, özellikle Derin'e çok içten bir bağla bağlandığımı bilmenizi isterim. Sayfanızı okuduktan sonra ilk defa çocuk sahibi olmak istedim. Benimle yaşayan iki kızım olsun istedim. Ama dünyaya nasıl da zor sığdığımızı düşünerek hele de Türkiye'de olduğumuzu hatırlayınca yine cesaretim kırıldı. Şartlarımız biraz daha düzeldiğinde çocuk esirgeme kurumuna başvuracağız sanırım. Özetle, içimdeki sevgiyi büyüten blogunuzdan dolayı teşekkür ediyorum. Keşke yakın oturuyor olsaydık, sanırım çok iyi anlaşırdık. Sevgilerimle...

Çok geçmiş olsun,benim kızımda vejeteryan bazen doktor birçok rahatsızlığı buna bağlıyor ama zorla da olmuyor işte .

Gecmis olsun ve tatli ruyalar Nilufer'cim, hemen uyu! Papatya'yi da al koynuna ;)

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad