June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« İki ters, bir düz oğlum... | Main | Paşa'm ♥ »

Jan 30, 2012

Comments

Nilüfer Hanım, çok üzüldüm, :( umarım iyisinizdir. sevgiler ....

Yaklaşan sevgililer günü için ne kadar hoş bir hediye olur! yalnız sormak istediklerim var, bütçem kısıtlı ama bende katkıda bulunmak istiyorum. soft baskı çok mu kötü gözüküyor? alınabilir mi sizce? ayrıca Türkiye'ye kaç günde teslim ediyorlar ve ne kadar teslimat ücreti alıyorlar bilginiz var mı acaba? yabancı dilim çok iyi değil pek bakamadım.

canım Nilycim,, çok çok üzüldüm..:((

Ne mutlu!

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad