June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Havadan... Sudan... Paşa'dan... | Main | Honey-Bunny Kızım »

Jun 27, 2012

Comments

Özge'nin sayfasından tanıdım sizi. Sondan aşağılara doğru okudukça ''tamam'' dedim. Boşuna değilmiş buarada olmam. Hani derler ya biz birbirimizi bulur, bulmakla da kalmaz anlar, anlamakla da kalmaz severiz. Sözün kısası Papatya benim de içimi yaktı. Bilmez miyim o can dostlarının yaşamımızda nasıl büyük boşlukları doldurduklarını. . Acınız acımdır. Sevgiler.

Manita benzetmesine bayıldım :)
ağzına sağlık çok güldüm :)

sizi gördüğüme sevindim,biz ısrarla uğruyoruz:)
Gül Saim

İyi yaptınız uğramakla. Yazılarınızı okumayı özledim. Yine okurken "Bence de" dedim. Ne olur ara vermeyin bu kadar. İyi bakın kendinize.

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad