June 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

My Other Blog

Please

  • It really makes me happy when people write about my work and blog. But if you'd like to use any of my photos or content please make sure to link them back to the right source. Thanks!

Published in these lovely magazines
Related Posts with Thumbnails

« Counting my lucky stars... { çeviremedim!} | Main | Yaza yazarak gireyim bari... »

Jan 29, 2013

Comments

Hemen hemen Hergün bakıyorum yeni bir yazı var mı diye ...yine yok:(((
Sevgiler...

nilüfer, benim güzel arkadaşım. ne çok acı çektiğini ne kadar içimde hissediyorum bilemezsin. aradan geçen 2,5-3 yıla rağmen Dante'nin yokluğu ciğerlerimin üstünde kaya gibi duruyor. Bunca zaman sonra ancak şimd cesaret edip hayatımıza Dali'yi kattık. Hiç bir insan diğerinin yerini doldurmadığı gibi hiç bir hayvan da diğeri olmuyor olamaz ve belki de olmamalı zaten. Ama kapılarını açmana yeni bir kuyruklu enerjiyi hayatına katmana çok sevindim. Çok iyi geliyor, özlemi artıyor ama gülümsemeyi de. Ella bella için de kızlar için senin için de güzel şeyler diliyorum, uzaktan, sanaldan dostlukla sevgiyle.

aaa yazimin yarisi ucmus 0_o, niye boyle oldu ki, hatada olmadi gonderirken.. :(

Sık sık kontrol ediyorum bir şey var mı, diye. Bunu görünce çok se-vin-dim. Hem burada yeni bir yazı olmasına hem i-çe-ri-ğe...

O ne güzel bir bakıştır! Canım benim ya! Çok sevindim, hem Ella için hem senin için.Birlikte uzun ve sağlıklı yıllar yaşayın e mi?

Çok şey yazmak isteyip de ifade edemiyeceğini bilirsiniz ya; işte öyle bir noktadayım.
Ve içimi gülümsetti Ella:)

:)

Bu akşam evimde uzakta, işimi bitirdim..
Otele geldim, biraz internette kafa dağıtmak istedim, dedim ki Nily yazmış olsa ya bişeyler, ben de okusam içim açılsa.
Sen ne yazarsan yaz neşeli, hüzünlü, sinirli, komik, hepsi benim içime bir damla gibi düşüyor, hepsi iyi geliyor.

Sanırım evimi özleyip duygusala bağladım biraz:) iyi ki varsın :)

Daha dun aklimdan gecti Nily'im niye yazmiyor diye, bugunse bu guzel yazini gormek iyi geldi..http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151373211139182.530811.180936529181&type=1

Bu harika projeyi gecenlerde ogrenmistim harika, bunun gibi bir cok proje var internette, Aslinin dolabi var ornegin.. ;)

The comments to this entry are closed.

My Photo

NİÇİN YAZIYORUM?

  • Bu benim hayatım... Yaşamak istediğim... Yaratmak istediğim... Baştan aşağı el işi… Detaylarına özen gösterilmiş, hiçbir masraftan kısılmamış… Yaşadığım gibi yazıyor, yazdığım gibi yaşıyorum… Yaşarken anlamak için, anladıklarımı sindirmek ve unutmamak için de yazıyorum… Defterlerim hayat gibi… Bazen karışık, bazen düzenli ve özenli, bazen de baştansavma… Aradığınız cevapları burada bulamayabilirsiniz… Ben cevapları bulmaktan çok ruhuma nefes aldırıyorum… Birbirimizi tanımak zorunda değiliz… Bu da hikayelerimizi paylaşmak için harika bir neden bence… Bu benim dünyam… Ve uğradığınız için mutluyum… ::n::

VAN'A YARDIM KİTAP PROJESİ

© 2008-2013 Nilüfer Şen Necef


Blog powered by Typepad